+380 (96) 554-85-45
Підшипник 306230 (DAC306230,3198760), розміри: 30х62х30 (Lemken Heliodor) NTE Slovakia
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий дворядний 306230 2RS
Виробник: NTE Slovakia
Тип підшипника: кульковий радіально-упірний дворядний
Внутрішній діаметр: d = 30 мм.
Зовнішній діаметр: D= 62 мм.
Ширина: B = 30 мм.

Номери підшипника: 306230, DAC306230, 3198760, PW30620030CS.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Вага | 0.39 кг |
| Динамічне навантаження | 37.5 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 26.5 Н |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 540 ₴
- В наявності
- Код: 306230
540 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 306230 (DAC306230,3198760), розміри: 30х62х30 (Lemken Heliodor) NTE Slovakia
В наявності540 ₴

