+380 (96) 554-85-45
Подшипник GFD211RPPB61 (ST740B,FD211RBA, FD 211-2 3/16 RD) PEER
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник в корпусе ST740B (FD211RBA, FD 211-2 3/16 RD)
Виробник: PEER
| Внутрішній діаметр (мм) d | 55,562 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 55,56 |
| Висота корпусу (мм) A | 33,34 |
| Довжина корпусу (мм) L | 139,7 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 138 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | 13,5 |
| Вага (кг) | 1,95 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | ST |
| Виробник | NTE Slovakia |
| Найменування | ST740B |

Аналоги:
- BCA FD211RJA-I,
- IHC ST740B,
- John Deere PMFD21RRB,
- Peer ST740,
- GWST211PPB15 FKL,
- GWST211PPB15 KLT,
- DHU 2-3/16 SKF,
- FD 211 2 3/16 RD RBF,
- DHU2-3/16 R-211 SKF,
- FD211 RB BCA,
- ST740/GWST211PPB15 Z&S,
- DHU2 3/16 R211 Timken,
- FD211-2.3/16RD Peer
- FD211RBA
- FD 211-2 3/16 RD
- 2700622-01
- BST740B
- B95297
- KM040254
- КМ040159
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.95 кг |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Країна виробник | США |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55.562 мм |
| Висота | 55.56 мм |
| Зовнішній діаметр | 139.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 3 350 ₴
- В наявності
- Код: ST740B
3 350 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Подшипник GFD211RPPB61 (ST740B,FD211RBA, FD 211-2 3/16 RD) PEER
В наявності3 350 ₴

