+380 (96) 554-85-45
Підшипник FD 211-39 SQ2 (ST 740-39.25SQ) NTE Slovakia
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник у корпусі FD 211-39 SQ2
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 39,25 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 55,55 |
| Висота корпусу (мм) A | 45,695 |
| Довжина корпусу (мм) L | 139,7 |
| Вага (кг) | 2,1 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | FD |
| Виробник | NTE |
| Найменування | FD 211-39 SQ2 |

Номери підшипника :
- FD211-39SQ2
- KNT644400
- 644400
- ST740
- ST 740-39.25SQ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Внутрішній діаметр | 39.25 мм |
| Країна виробник | Словаччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 55.55 мм |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 139.7 мм |
| Сепаратор | Да |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 1 720 ₴
- В наявності
- Код: FD 211-39
1 720 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник FD 211-39 SQ2 (ST 740-39.25SQ) NTE Slovakia
В наявності1 720 ₴

