+380 (96) 554-85-45
Підшипник LSGR 205 (3199371,PN00029) NTE Slovakia LEMKEN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник у корпусі LSGR 205
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 25 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 43 |
| Довжина корпусу (мм) L | 99 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 82 |
| Вага (кг) | 1,55 |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | LSGR |
| Виробник | NTE |
| Найменування | LSGR 205 FS |

Номери підшипника: LSGR 205 FS, 319 9371, 3199371, F239975, RCJT25X400X43, PN 00029
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Країна виробник | Словаччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.55 кг |
| Висота | 43 мм |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Сепаратор | Да |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 1 350 ₴
- В наявності
- Код: LSGR 205
1 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник LSGR 205 (3199371,PN00029) NTE Slovakia LEMKEN
В наявності1 350 ₴

