+380 (96) 554-85-45
Подшипник 206KRRB6 PEER (PER.206HRRB6,211587C91,135241,JD9313)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий із 6-гранним отвором 25,4 мм (1')

Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) | 25,425 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 62 |
| Ширина (мм) | 24 |
| Ширина зовнішнього кільця (мм) | 16 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Тела кочення | Кулькові |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Виробник | PEER |
| Тип товару | Підшипник кульковий радіальний |
Каталожні номери : 206KRRB6, 211587C91, 135241, JD9313, 203389C91, 212328C91, 47577191, 57483C91, 135423, 7007133172, 713172, 7713605, 84330028, AN100348, JD9407, JD9407, JD135241, 805423, 874030PB6, PER.20HRB6
Встановлюється на техніці John Deere, Case, New Holland
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 25.425 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Виробник | Holland |
| Сумісність з маркою | John Deere, NEW HOLLAND |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32 кг |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Висота | 24 мм |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сепаратор | Да |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 880 ₴
- В наявності
- Код: 206 KRRB
880 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Подшипник 206KRRB6 PEER (PER.206HRRB6,211587C91,135241,JD9313)
В наявності880 ₴

