+380 (96) 554-85-45
Підшипниковий вузол 28071300 (28085600) HORSCH CT Agri
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипниковий вузол (ступиця) дискової борони 28071300
Виробник: CT Agri
Основні параметри:
| Тела кочення (ковза) | кульки |
|---|---|
| Тип підшипника | підшипниковий вузол |
| Тип сприйняття навантаження | радіальна |
| Внутрішній діаметр, мм | 63.000 |
| Зовнішній діаметр, мм | 127.000 |
| Висота (ширина), мм | 106.500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT AGRI |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Висота | 106.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
- Ціна: 4 150 ₴
- В наявності
- Код: 28071300
4 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипниковий вузол 28071300 (28085600) HORSCH CT Agri
В наявності4 150 ₴

