+380 (96) 554-85-45
Підшипниковий вузол BAA 0003 (482496,479442,481460), розміри: 30х117х59 FBJ Jarderstad)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипниковий вузол BAA 0003 (ступиця)
Виробник: FBJ Japan
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 30 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 117 |
| Ширина (мм) B | 59 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | M12x1,25 |
| Вага (кг) | 1,82 |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Ступічний підшипниковий вузол |
| Серія вузла | BAA |
| Виробник | FBJ Japan |
| Найменування | BAA 0003 |
Каталожні номери: 482496, 479442, 481460, 152271, 440488, 470974
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Вага | 1.82 кг |
| Динамічне навантаження | 47.5 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 37.5 Н |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 117 мм |
- Ціна: 2 850 ₴
- В наявності
- Код: BAA 0003-2
2 850 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипниковий вузол BAA 0003 (482496,479442,481460), розміри: 30х117х59 FBJ Jarderstad)
В наявності2 850 ₴

