+380 (96) 554-85-45
Підшипник DHU 1 1/4 S209 (FD209RK), розміри: 31,75х42,5х127 (84151226,822-209C,47451691) PEER
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник з корпусом DHU 1 1/4 S209 (FD209RK)
Виробник: PEER
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 31,75 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 44,45 |
| Висота корпусу (мм) A | 42,5 |
| Довжина корпусу (мм) L | 127 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 127 |
| Вага (кг) | 2,211 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | DHU |
| Виробник | PEER |
| Найменування | DHU 1 1/4 S209 |

Каталожні номери:
- DHU 1 1/4 S209
- 311007 QUINSTAR
- 40-128 KRAUSE
- 40-128ST 209 1 1/4SQ KRAUSE
- 47451691 CASE
- 822-209C GREAT PLAINS
- 84151226 NEW HOLLAND
- DHU 1 1/4S-209 FAFNIR
- DHU114S209 FAFNIR
- FD 209K51-1 1/4 SQ-A342 PEER
- FD209SVVB51 PEER
- FD209RK
- GWST 209 PPB29 FKL
- FK311007 SUN FLOWER
- Q4044290
- Q4045100
- FK311007
- SNFK311007
- PMFD209RK
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 31.75 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
- Ціна: 3 485 ₴
- В наявності
- Код: FD209RK-2
3 485 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник DHU 1 1/4 S209 (FD209RK), розміри: 31,75х42,5х127 (84151226,822-209C,47451691) PEER
В наявності3 485 ₴

