+380 (96) 554-85-45
Подшипник 256706 (DAC306037,AN281856,AN281813) NTN (ВАЗ,John Deere)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кочення кульковий радіально-упірний дворядний 256706 або AN281856
Виробник: NTN Japan
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 30 мм.
зовнішній діаметр D = 60 мм.
ширина B = 37 мм.
вага — 0,407 кг.
Каталожні номери: 256706, DAC306037, AN281856, AN281813, 471499, 210243, 4T-CR1-0695, LLCS102/L109, 545312, 2108-3104020, 3411886, 3981590, 4339308, 5937306, 71746393
Застосування підшипника:
Автомобіль ВАЗ-2101-2109, 2110, 2111, 2112, 2115, 2121 Ступиця задніх коліс
Підшипник маточини диска соника, встановлюється на техніці John Deere 750A, 1560, 1565, 1590, 1860, 1890, 1895, 1990
| Основні | |
|---|---|
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Код запчастини | AN281813 |
| Виробник | NTN |
| Сумісність з маркою | ВАЗ, John Deere |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з моделлю | 2101, 2110, 2108, 2109, 2111, 2112, D60 |
- Ціна: 1 181 ₴
- В наявності
- Код: AN281856
1 181 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Подшипник 256706 (DAC306037,AN281856,AN281813) NTN (ВАЗ,John Deere)
В наявності1 181 ₴

