+380 (96) 554-85-45
Манжета A85727 (CR9826,G85727), розміри: 25.4х34.93х6.35 SKF John Deere 1890
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манжета важеля диска-сушарка CR9826 (A85727), JD1890
| Тип ущільнення | CRW1 |
| Додаткова інформація | Манжетне ущільнення валу загального промислового призначення |
| Продукція | Ущільнення |
| Виробник | SKF |
| Тип товару | Радіальне ущільнення вала |
| Висота (мм) | 6,35 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 34,93 |
| Внутрішній діаметр (мм) | 25,4 |
| Тип зовнішнього діаметра | Металевий корпус із герметизувальним покриттям за зовнішнім діаметром |
| Матеріал крайки | Поліакрилатний еластомер (ACM) |
| Найменування | CR 9826 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Вид манжети | Армована |
| Внутрішній діаметр манжети | 25.4 мм |
| Висота манжети | 6.35 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 34.93 мм |
- Ціна: 160 ₴
- В наявності
- Код: A85727
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Манжета A85727 (CR9826,G85727), розміри: 25.4х34.93х6.35 SKF John Deere 1890
В наявності160 ₴

