Підшипник 12115 (NF1015), розміри: 75х115х20 (МТЗ-80,82) CT
Підшипник кочення роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний з однобортовим зовнішнім кільцем і двобортовим внутрішнім кільцем 12115 (NF1015)
Виробник: CT
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 75 мм.
- зовнішній діаметр D = 115 мм.
- ширина B = 20 мм.
- вага 0,66 кг.
Застосування підшипника:
Трактор МТЗ-80 Коробка перемикання передач (КПП) (ведуча шестерня другого ступеня, передня та задня опора)
Трактор МТЗ-82 Коробка перемикання передач (КПП) (ведуча шестерня другого ступеня, передня та задня опора)
Трактор МТЗ-820 Ведуча шестерня 2 щаблі редуктора Коробка перемикання передач (КПП) (передня та задня опори)
Трактор МТЗ-900 Ведуча шестерня 2 щаблі редуктора Коробка перемикання передач (КПП) (передня та задня опори)
Трактор МТЗ-920 Ведуча шестерня 2 щаблі редуктора Коробка перемикання передач (КПП) (передня та задня опори)
Трактор МТЗ-1221 Мост задний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Вага | 0.66 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 58.3 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 71 Н |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12115 |
| Застосування | МТЗ-80 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 340 ₴
- В наявності
- Код: 12115-2
340 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00

