+380 (96) 554-85-45
Підшипник 368А/362А KOYO Japan (JD7406,JD7414,200922M1,968636M91)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий конічний однорядний 368А/362А
Виробник: KOYO Japan

Основні параметри:
- Внутрішній діаметр d= 50.8
- Зовнішній діаметр D= 88.9
- Ширина B = 20.64
Каталожні номери: JD7406, JD7414, 200922M1, 968636M91, 350356X1, JD8984, G15210.
Застосовується на сельхозтехніку John Deere, Claas, Case, Massey Ferguson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koyo |
| Зовнішній діаметр | 88.9 мм |
| Внутрішній діаметр | 50.8 мм |
| Код запчастини | 368А/362А |
| Кросс-номери | G15210 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 20.64 мм |
| Сумісність з маркою | CLAAS, John Deere |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Висота | 20.64 мм |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Да |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 1 050 ₴
- В наявності
- Код: 368A/362A
1 050 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 368А/362А KOYO Japan (JD7406,JD7414,200922M1,968636M91)
В наявності1 050 ₴

