+380 (96) 554-85-45
Підшипник EX 211-32 G2 (G1200KRRB,86602942,JD9431,193282С91) SNR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий закріплюваний EX 211-32 G2
Виробник: SNR France

Каталожні номери : G1200KRRB, 86602942, JD9431, 193282С91, 84330075, 1302711C91, 86980885, 87324171, 3874730, 685728, HC211-32 PER, YEL 211-200 2F, EX 211-32 G2, AH213902, AXE60582.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Внутрішній діаметр | 55.8 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 71.4 мм |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Сепаратор | Да |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 2 550 ₴
- В наявності
- Код: 86602942
2 550 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник EX 211-32 G2 (G1200KRRB,86602942,JD9431,193282С91) SNR
В наявності2 550 ₴

