+380 (96) 554-85-45
Підшипник L44643/L44610, розміри: 25,4х50,292х14,224 (GA0245,JD8933+JD8253,132710,822-030C) SKF
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий L44643/L44610
Виробник: SKF Italy

Основні параметри:
- Внутрішній діаметр: 25,4 мм.
- Зовнішній діаметр: 50,292 мм.
- Ширина: 14,224 мм.
Каталожні номери: L44643/L44610, L44643/10, GA0245+GR0150, JD8933+JD8253, 132710+132709, 822-030C+822-080C
Застосовується на сельхозтехніку: Kinze, Great Plains, John Deere, Case
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Вага | 0.13 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 32 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 34 Н |
| Країна виробник | Італія |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25.4 мм |
| Висота | 14.224 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.292 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 815 ₴
- В наявності
- Код: L44643/10
815 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник L44643/L44610, розміри: 25,4х50,292х14,224 (GA0245,JD8933+JD8253,132710,822-030C) SKF
В наявності815 ₴

