+380 (96) 554-85-45
Підшипник LM67048/LM67010, розміри: 31,75х59,131х15,875 (JD8187,822-021C,AH94661,1347431C1) Kinex Slovakia
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий конічний LM67048/LM67010
Виробник: Kinex Slovakia

Каталожні номери: LM67048/LM67010, LM67048/10, JD8187+JD8225, 822-021C,822-021C+822-020C, AH94661, AE42998, 36726+36723, DE18970, 651817R1+651818R91, 86980337+86980336, 36723, 47923369, 1347431C1, GE15823600, 70528285, 218230
Основні параметри:
Внутрішній діаметр: 31,75 мм.
Зовнішній діаметр: 59,131 мм.
Ширина: 15,875 мм.
Застосовується підшипник на сельхозтехніку: John Deere, Case, New Holland, Great Plains
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Вага | 0.18 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 42.8 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 41.5 Н |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 31.75 мм |
| Висота | 15.875 мм |
| Зовнішній діаметр | 59.131 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | LM67048/LM67010 |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 295 ₴
- В наявності
- Код: LM67048/10
295 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник LM67048/LM67010, розміри: 31,75х59,131х15,875 (JD8187,822-021C,AH94661,1347431C1) Kinex Slovakia
В наявності295 ₴

