+380 (96) 554-85-45
Підшипник JLM506849/10 (3216619R91,625742C1,822-110C,JD9114) TIMKEN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий конічний JLM506849/10
Виробник: TIMKEN USA

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 55 мм.
зовнішній діаметр D = 90 мм.
ширина B= 23 мм
Каталожні номери підшипника: 3216619R91, A61447, 625742C1, 822-110C, JD9114, 822-110C+822-109C, JD9114+JD9049, SET118, JLM506849A/10, JLM506849/JLM506810, 506849/10
Застосовується підшипник на сельхозтехніку: Case, New Holland, John Deere, Great Plains
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з моделлю | D90 |
| Сумісність з маркою | NEW HOLLAND, John Deere |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55 кг |
| Тип навантаження | Радіостійка |
| Висота | 23 мм |
| Динамічне навантаження | 86 Н |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сепаратор | Да |
| Статичне навантаження | 109 Н |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 2 750 ₴
- В наявності
- Код: 506849/10
2 750 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник JLM506849/10 (3216619R91,625742C1,822-110C,JD9114) TIMKEN
В наявності2 750 ₴

