+380 (96) 554-85-45
Підшипник 207 KRRB12 (87376564,1306676C91,AN102010,156816C91) PEER
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий 6-гранний 207 KRRB12
Виробник: PEER

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 28.575 мм.
зовнішній діаметр D = 72 мм.
ширина B = 25 мм.
вага — 0,370 кг.
Каталожні номери : (87376564, 84330069, 1306676C91, AN102010, 156816C91, G102010, 178700C91, 207KRB17)
Застосовується на сельхозтехніку: New Holland. Case, John Deere
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 28.575 мм |
| Код запчастини | 207KRRB12 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Виробник | Holland |
| Сумісність з маркою | John Deere, NEW HOLLAND |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37 кг |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Висота | 25 мм |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сепаратор | Да |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 1 430 ₴
- В наявності
- Код: 207KRRB12
1 430 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 207 KRRB12 (87376564,1306676C91,AN102010,156816C91) PEER
В наявності1 430 ₴

