+380 (96) 554-85-45
Підшипник 6-гранний 209KRRB2 (179665C91,AE40895,84330027,286909) PEER
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самовстановлювальний кульковий підшипник під 6-гранний вал 209KRRB2
Виробник: PEER

Основні параметри:
| Вага: W | kg | 0.576 |
|---|---|---|
| Внутрішній діаметр, d | mm | 38.1 |
| Зовнішній діаметр, D | mm | 85 |
| Загальна ширина, B | mm | 30 |
| Ширина обойми, C | mm | 19 |
- привод шнека подавання зерна
- шестигранний отвір,
- сферична зовнішня обойма
Каталожні номери підшипника : 179665C91, AE40895, 84330027, 286909, 47577178, 87660207, 80286909, 68920-009, 68920009C
Застосовується в сельхоспотехніці : New Hollad, Case, John Deere, Claas ...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.57 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Висота | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 179665C91 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 2 150 ₴
- В наявності
- Код: 179665C91
2 150 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 6-гранний 209KRRB2 (179665C91,AE40895,84330027,286909) PEER
В наявності2 150 ₴

