+380 (96) 554-85-45
Підшипник 205KRRB2 (822-195C,AA22097,195293C91,86900821) NTE Slovakia
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник сферичний шестигранний 205 KRRB2

Розміри:
- Внутрішній діаметр — 22,250 мм
- Зовнішній діаметр — 52 мм
- Висота зовнішнього кільця — 15 мм
- Висота внутрішнього кільця — 25,400 мм (Peer — 22,936 мм)
Ущільнення: Посилене 3-хракове гумове або захисна шайба
Особливості: внутрішній отвір — шестигранний, поверхня зовнішнього кільця сферична
Виробник : NTE Slovakia
Каталожные номера : 822-195C, DQ06891, JD9260, AA22097, 205KRRB2, 822-119C, 195293C91, 86900821, 87650438, JD10125, 205KRRB2, GA9357, GA7841, GA9846, GA2100, 47508387, 833045M1, 31-2475140, 205KRRB2C1, 380301A1, G2100-03, 4515, 10161068
Встановлюється на сельхозтехніку: John Deere, Case, New Holland, Great Plains, Kinze
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Внутрішній діаметр | 22.25 мм |
| Код запчастини | 205KRRB2 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | John Deere, NEW HOLLAND, Kinze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 25.4 мм |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сепаратор | Да |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Тип техніки | Зерноприбиральний комбайн |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 340 ₴
- В наявності
- Код: 205 KRRB2
340 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 205KRRB2 (822-195C,AA22097,195293C91,86900821) NTE Slovakia
В наявності340 ₴

