+380 (96) 554-85-45
Подшипник AA59196 (5204PY3, 822-232C,PER.5204RRY2) NTE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий дворядний 5204PY3 (AA59196)
Виробник : NTE Slovakia

Розміри: 16.027 x 45.225 x 22.820 (26.00)
Встановлюється на ґрунтооброблювальної техніки:
John Deere, Great Plains
Каталожні номери: AA59196, 822-232C, GA26920, 60021679, 60022489, 60051077, 5204RRY2, G59196, 5204PY3, PER.5204RRY2, 5204 KRY2-R-A268, DG1645ARSLS WC, 03L7 R2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Код запчастини | AA59196 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | John Deere |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19 кг |
| Тип навантаження | Радіостійка |
| Висота | 26 мм |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 45.225 мм |
| Сепаратор | Да |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт |
- Ціна: 450 ₴
- В наявності
- Код: 5204PY3
450 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Подшипник AA59196 (5204PY3, 822-232C,PER.5204RRY2) NTE
В наявності450 ₴

