+380 (96) 554-85-45
Підшипник 204PY3 (GA2014,AA21480,1268017C91,822-011C) CT AGRI
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 204PY3 кульковий, нудна обойма виступає з одного боку

Основні параметри:
- Внутрішній діаметр — 16,027 мм
- Зовнішній діаметр — 45,225 мм
- Висота зовнішнього кільця — 15,494 мм
- Висота внутрішнього кільця — 18,669 мм
- Вага: 0,12 кг
Каталожні номери : 00310104, 00400839, GA2014, 204PY3, 204RY2, 822-011C, 820-003C, 1268017C91, 852270, 00240199, AA21480, 1268017C91, 204 RY2, 204-XAGR, BB 204-RY3, DG16452RS, 145161C91, 1258017C91, 492757R91, 493532R91, 149157C91
Виробник: CT AGRI
Застосовується на сельхозтехніку: Case, John Deere, Great Plains, Kinze
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CT AGRI |
| Зовнішній діаметр | 45.225 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.027 мм |
| Код запчастини | 204py3 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 18.66 мм |
| Сумісність з маркою | Kinze, John Deere |
- Ціна: 310 ₴
- В наявності
- Код: 204 PY3
310 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 204PY3 (GA2014,AA21480,1268017C91,822-011C) CT AGRI
В наявності310 ₴

