+380 (96) 554-85-45
Підшипник LM29749/LM29710 (822-018С,822-019C,JD8988,JD8271) KINEX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник радіально-упірний конічний LM29749/LM29710
Виробник: KINEX Slovakia

Основні параметри:
- Внутрішній діаметр: 38,100 мм.
- Зовнішній діаметр 65,088 мм.
- Ширина: 18,034 мм.
Каталожні номери підшипника : 1995+1996, 822-018С, 822-019C, JD8988, JD8271, X06573, LM29749/LM29710, LM29749/10, 160588C91, 478793R1, 16557C91, SET 70, 003519085, 315310929, MB109051, 1148192, CU4220A 12506, 89076, J9076, J8988+8J71271, X73 822-018С+822-019C, 160558C91+478793R1, 11378+11379, 21882561, H747758, X06573+X06574, 47884257, 11378.
Застосовується підшипник на сельхозтехніку: John Deere, Great Plains, Case, New Holland, Claas, Kinze
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 38.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 65.088 мм |
| Код запчастини | lm29749/lm29710 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 18.034 мм |
- Ціна: 480 ₴
- В наявності
- Код: LM29749/10
480 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник LM29749/LM29710 (822-018С,822-019C,JD8988,JD8271) KINEX
В наявності480 ₴

