+380 (96) 554-85-45
Підшипник M86649/10 (86512014,AH65358,JD8979,400983R91) TIMKEN USA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник радіально-упірний із конічними роликами роз'ємної конструкції — зовнішнє кільце можна монтувати в корпус окремо, також як і внутрішнє з комплектом роликів на вал.
Виробник: TIMKEN USA

Основні параметри:
внутрішній діаметр d= 30.162 мм.
зовнішній діаметр D = 64.292 мм.
ширина B= 21.432 мм.
вага 0,340 кг.
Каталожні номери:
86512014, 400983R91+530741R1, 071982+071983, JD8979+JD8267, AH65358, AL79901, M86649R/10, M86649/M86610, M86649/10, 86649/10, M86649 M86610, RE272374, 834580M1, 400983R91, 530741R1, 83985017, 84021784, 80214878.
Застосовується на сельхозтехніку: John Deere, Case, New Holland, Claas
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Вага | 0.34 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 60 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 61 Н |
| Країна виробник | США |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30.162 мм |
| Висота | 21.432 мм |
| Зовнішній діаметр | 64.292 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 86512014 |
| Крос-номері | 80214878. |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Зерноприбиральний комбайн |
- Ціна: 1 305 ₴
- В наявності
- Код: M86649/10
1 305 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник M86649/10 (86512014,AH65358,JD8979,400983R91) TIMKEN USA
В наявності1 305 ₴

