+380 (96) 554-85-45
Підшипник 32011 (2007111) 55х90х23 (238640,853116,100720,87555831,VKHB2060) NTE Slovakia
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 32011 або 2007111
Виробник : NTE Slovakia

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 55 мм.
зовнішній діаметр D = 90 мм.
ширина B = 23 мм.
вага — 0,541 кг.
Каталожні номери : (238640, 853116, 100720, 87555831, VKHB2060, 338700A1, 41668400, 24903440, 76086014, 80853116, 85812305, 338700A1, 47107112, 500362154, 5187264, 73326358, 76086014, 83931879252517, 84278432, 8459090925, 85806925, 980473) E45214, ZP3931879).
Застосування підшипника на техніці: Case, New Holland, John Deere
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Код запчастини | 2007111 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 23 мм |
| Сумісність з моделлю | D90 |
| Сумісність з маркою | NEW HOLLAND, John Deere |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54 кг |
| Тип навантаження | Радіостійка |
| Висота | 23 мм |
| Динамічне навантаження | 99.4 Н |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Да |
| Статичне навантаження | 116 Н |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 430 ₴
- В наявності
- Код: 32011Х
430 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 32011 (2007111) 55х90х23 (238640,853116,100720,87555831,VKHB2060) NTE Slovakia
В наявності430 ₴

