+380 (96) 554-85-45
Подшипник 32008X (2007108, 86626475, 9968276) SKF (New Holland,Case)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий конічний однорядний 32008 або 2007108
Виробник: SKF Italy

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 40 мм.
зовнішній діаметр D= 68 мм.
ширина B = 19 мм.
вага — 0,278 кг.
Каталожні номери : (83957944, 86626475, 9968276, 7703090034, 0635 370 023, 24903810, 2910256, 6190093M91, 73161627, 81875410, 82983377, 83957944, 84120252, 9060651, 9968276, SBA0509005, SBA0425732008).
Застосовується підшипник на техніці: New Holland, Case, John Deere
Автомобіль ВАЗ-2101-2109 Ступиця передніх коліс
Автомобіль ВАЗ-2121 Нива Ступиці передніх коліс
Автомобіль ВАЗ-2123 Шевроле-Нива Ступиці передніх коліс
Автомобіль Great Wall маточини передніх коліс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Код запчастини | 2007108 |
| Кросс-номери | SBA042532008 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | NEW HOLLAND |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2109, 2101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.278 кг |
| Тип навантаження | Радіостійка |
| Висота | 19 мм |
| Динамічне навантаження | 64.7 Н |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Да |
| Статичне навантаження | 71 Н |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 990 ₴
- В наявності
- Код: 32008
990 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Подшипник 32008X (2007108, 86626475, 9968276) SKF (New Holland,Case)
В наявності990 ₴

