+380 (96) 554-85-45
Підшипник 32008X (2007108,86626475,9968276) FBJ Japan (New Holland, Case)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий конічний однорядний 32008 або 2007108
Виробник: FBJ Japan

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 40 мм.
зовнішній діаметр D= 68 мм.
ширина B = 19 мм.
вага — 0,278 кг.
Каталожні номери : (83957944, 86626475, 9968276, 7703090034, 0635 370 023, 24903810, 2910256, 6190093M91, 73161627, 81875410, 82983377, 83957944, 84120252, 9060651, 9968276, SBA0509005, SBA0425732008).
Застосовується підшипник на техніці: New Holland, Case, John Deere
Автомобіль ВАЗ-2101-2109 Ступиця передніх коліс
Автомобіль ВАЗ-2121 Нива Ступиці передніх коліс
Автомобіль ВАЗ-2123 Шевроле-Нива Ступиці передніх коліс
Автомобіль Great Wall маточини передніх коліс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Вага | 0.278 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 64.7 Н |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 71 Н |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 2007108 |
| Крос-номері | SBA042532008 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 450 ₴
- В наявності
- Код: 32008
450 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (96) 554-85-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник 32008X (2007108,86626475,9968276) FBJ Japan (New Holland, Case)
В наявності450 ₴

