+380 (96) 554-85-45
Подшипник 32010 (2007110) 50х80х20 (025148,00240180,3199212,236008) KOYO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 32010 або 2007110
Виробник: KOYO Japan

Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 50 мм.
зовнішній діаметр D = 80 мм.
ширина B = 20 мм.
вага 0,386 кг.
Каталожні номери: (025148, 00240180, GF025148, 756565201, 3199212, 236008, 87281696, 0099814105, 5000392236, 1524988, 90-7953T1).
Застосування підшипника на техніці: Case, New Holland, John Deere
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JTEKT (Koyo) |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Код запчастини | 2007110 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | D-50 |
| Сумісність з маркою | NEW HOLLAND, John Deere |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.386 кг |
| Тип навантаження | Радіостійка |
| Висота | 20 мм |
| Динамічне навантаження | 75.1 Н |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Да |
| Статичне навантаження | 88 Н |
| Стопорне кільце | Немає |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 970 ₴
- В наявності
- Код: 32010Х
970 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Подшипник 32010 (2007110) 50х80х20 (025148,00240180,3199212,236008) KOYO
В наявності970 ₴

