+380 (96) 554-85-45
Підшипниковий вузол BAA-0006 (F-673270.06.TILL,KM040146,KM040171) Bednar SKF
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступичний підшипниковий вузол (крок різальний вузол) F-673270.06.TILL
Виробник: SKF Italy
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 30 |
| Зовнішній діаметр (мм) D | 117 |
| Ширина (мм) B | 102 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 98 |
| Динамічна вантажність (кН) C | 47,5 |
| Статична вантажність (кН) Co | 37,5 |
| Діаметр отвору/різьба (мм) N | M12x1,5 |
| Нарізнення G | M22x1,5 |
| Вага (кг) | 2,2 |
| Продукція | Подшипники |
| Тип товару | Ступічний підшипниковий вузол |
| Серія вузла | BAA |

Каталодні номери деталі:
- SKF -BAA-0006,
- PHI -PHA 0006,
- FKL -IL50-98/6T-M22
- SNR -HUA14-6M12-S01
- Bednar -KM040146
- Bednar -KM040171
- NSK -AHU28117AS-03
- INA -F-673270.06.TILL
- Bellota -9BUJEBRG30986
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 102 мм |
| Динамічне навантаження | 47.5 Н |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 117 мм |
| Статичне навантаження | 37.5 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт |
- Ціна: 4 999 ₴
- В наявності
- Код: agri-7
4 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипниковий вузол BAA-0006 (F-673270.06.TILL,KM040146,KM040171) Bednar SKF
В наявності4 999 ₴

