+380 (96) 554-85-45
Підшипниковий вузол BAA-0004 (F-673270.04.TILL, M11308,F06160015) Gasparso INA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступичний підшипниковий вузол (ступиця різального вузла) BAA-0004
Виробник: INA Німеччина
Основні параметри:

Каталожні номери деталі:
- Maschio -F06160015,
- FKL -IL2-117-M22,
- SKF -BAA-0004,
- HARP – UKRAINA 8395.H4-98.65.128.014,
- SNR -HUA 11- 4M 12-S01,
- FLT-PBF- ZPK 001,
- Farmet -11308,
- Kockerling -910974,
- ГОСТ -8395.ТДА.5.05.015,
- PFI -PHA 0004
- Agco -5554503
- Bednar -KM040110
- Kockerling -642668
- NSK -AHU28117AS-01
- INA -F-673270.04.TILL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 102 мм |
| Динамічне навантаження | 47.5 Н |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 117 мм |
| Статичне навантаження | 37.5 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт |
- Ціна: 4 250 ₴
- В наявності
- Код: agri-5
4 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипниковий вузол BAA-0004 (F-673270.04.TILL, M11308,F06160015) Gasparso INA
В наявності4 250 ₴

