+380 (96) 554-85-45
Підшипник DHU 1 1/2 R209 (FD209RB, ST491B) 822-208C,PMFD209RB CT AGRI
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник з корпусом DHU 1 1/2 R209 (FD209RB, ST491B)
Виробник: CT AGRI
Основні параметри:
| Внутрішній діаметр (мм) d | 38,989 |
| Загальна висота вузла (мм) A0 | 42,786 |
| Висота корпусу (мм) A | 41,4 |
| Довжина корпусу (мм) L | 127 |
| Міжцентрова відстань кріпильних отворів (мм) J | 127 |
| Вага (кг) | 1,624 |
| Тип сприйняття навантаження | Радіальна |
| Продукція | Підшипникові вузли |
| Тип товару | Фланцовий підшипниковий вузол |
| Серія вузла | ST |

Каталожные номера : 822-208C, PMFD209RB, ST3027, ST491B, W238813, PS01039, 40-109, 1934-12-0, SN3215, PER.GFD209RPPB52,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CT AGRI |
| Внутрішній діаметр | 38.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 42.85 мм |
| Динамічне навантаження | 32.5 Н |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 127 мм |
| Статичне навантаження | 20.4 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 1 350 ₴
- В наявності
- Код: ST491B-1
1 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок06:0024:00
- Вівторок06:0024:00
- Середа06:0024:00
- Четвер06:0024:00
- Пʼятниця06:0024:00
- Субота06:0024:00
- Неділя06:0024:00
Підшипник DHU 1 1/2 R209 (FD209RB, ST491B) 822-208C,PMFD209RB CT AGRI
В наявності1 350 ₴

